ZESPÓŁ

Nasz zespół weselny pracuje zawsze w tym samym, zgranym składzie (zespół liczy pięć osób).

Jesteśmy z Łodzi, ale pracujemy w całej Polsce, najczęściej w miastach: Łódź, Warszawa, Katowice, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk. 

Paula BartczakPaula Bartczak – śpiew, prowadzenie imprezy.
Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu i w Łodzi. Wokalistka czynnie związana z muzycznym środowiskiem wrocławskim i łódzkim, ponadto pianistka, muzykoterapeutka oraz pedagog. Brała udział w wielu projektach muzycznych, m. in. w Przeglądach Piosenki Teatralnej we Wrocławiu, Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku, w projektach realizowanych przez Telewizję Polską.

 

Paula BartczakDominik Zurovac – śpiew, prowadzenie imprezy.
Czołowy wokalista młodego pokolenia. Występuje na scenach całej Polski. Znany ze swojego charyzmatycznego wokalu. Występował z wieloma formacjami, min. z Internal Quiet. Dominik to również urodzony konferansjer. Wspólnie z Paulą prowadzą dialog podczas imprez, świetnie bawiąc gości.
 

 

 
Krystaina PiaseckiKrystian Piasecki – śpiew, git. elektryczna, git. akustyczna.
Gitarzysta, muzykoterapeuta, multiinstrumentalista (gitara klasyczna, gitara elektryczna, pianino, organy, instr. perkusyjne), tworzy własne kompozycje i wykonuje muzykę w różnych stylach począwszy od muzyki klasycznej, poprzez pop, rock, blues, reggae, latino aż po ciężkie brzmienia metalowe. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi.

 

 
Krystaina PiaseckiMarcin Lewicki – perkusja, instrumenty perkusyjne.
Perkusista, muzykoterapeuta, absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi. Założyciel jednej z największych szkół perkusyjnych w Polsce – Drum School. Twórca jedynego w swoim rodzaju zespołu perkusyjnego Drum Collective.. Prowadzi zajęcia indywidualne, warsztaty oraz publikuje lekcje wideo na YouTube (www.youtube.pl/drumschoolpl). Eksperymenty z instrumentem, pozwoliły na tworzenie niekonwencjonalnych aranży do znanych motywów np. Reguiem for a dream (www.youtube.pl/lewickimarcin). Koncertował na scenach całej Polski. Od drugiej płyty, zasila skład Daniela Spaleniaka
(https://www.youtube.com/channel/UCKIyrVeHX67wpIkG-TpeRLA)
Marcin Lewicki jest pomysłodawcą i realizatorem kanału z lekcjami i nauką gry na perkusji: https://www.youtube.com/drumschoolpl Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi.

 

 
Adam KrajanAdam Krajan – instrumenty klawiszowe, syntezator, akordeon.

Multiinstrumentalista który dzięki swoim umiejętnością zwiedził Polskę wzdłuż i wszerz. Obecnie zasila szeregi Proud Mary, grając na instrumentach klawiszowych oraz bawiąc gości przy stołach z akordeonem.