O NAS

Witamy na stronie zespołu muzycznego na wesele, bankiet, imprezę firmową – Proud Mary

Proud Mary to doświadczeni muzycy grający w różnych łódzkich projektach. Skład naszej kapeli na wesele nie jest przypadkowy. Muzycy, którzy grają w zespole wywodzą się z Łódzkiej Akademii Muzycznej oraz ze środowiska rockowego. Takie połączenie daje gwarancję profesjonalizmu połączoną z młodzieńczą energią. Jeśli zależy Państwu na zespole na żywo, który wkłada serce w swoją pracę to dobrze trafiliście. Jeśli jednak szukacie zespołu, który zamiast grać, odtwarza muzykę z płyt lub z mini dysku to niestety, ale nie będziemy mogli podjąć współpracy, ponieważ cały nasz materiał jest w 100% grany na żywo!

Cenimy sobie Państwa zdanie – jeśli macie jakieś uwagi co do repertuaru, bardzo chętnie wysłuchamy wszystkich rad i wskazówek. Pamiętajcie, że wesele to Wasz dzień! Wy jesteście animatorami tego wydarzenia. Znacie swoich gości, ich gusta oraz preferencje muzyczne.

My, natomiast dajemy 100% gwarancji, że goście będą się dobrze bawić: Ci starsi i Ci młodsi. W naszym bogatym repertuarze, który nieustannie aktualizujemy, każdy znajdzie coś dla siebie. Poza tym, utwory zawsze dopasowujemy do konkretnego nastroju i tego co się dzieje na parkiecie.

Każdą zabawę możemy powadzić w języku polskim oraz angielskim.

Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem oraz oświetleniem.

Dla najmłodszych uczestników wesela przygotowaliśmy konkursy oraz specjalny blok muzyczny z takim utworami jak: „Kaczka dziwaczka”, „Fantazja” czy „Puszek Okruszek”.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas, przeczytaj wywiad, którego udzielił zespół dla ŚlubnyPortal.pl: http://www.proudmary.pl/wywiad/