PROUD MARY – WASZE OPINIE O ZESPOLE

Graliśmy u Ciebie na weselu, bankiecie, koncercie? Może słyszałeś/aś nas jeszcze w innym miejscu? Zostaw swoją opinie na naszej stronie (komentujemy na tej stronie)! Dzięki!

12 komentarzy

 1. Dziękujemy orkiestrze Proud Mary za piękną oprawę muzyczną na naszym weselu! Jeśli ktoś zastanawia się jaki zespół wybrać – polecamy PROUD MARY z całego serca! Piękne wokale, piękna muzyka, świetne prowadzenie imprezy! Pozdrawiamy!

  Odpowiedz
  1
 2. Byliśmy dziś na próbie i już mamy podpisaną umowę. Wcześniej widzieliśmy ich na weselu więc wiem jak prowadzą imprezę! Super!

  Odpowiedz
  2
 3. Fantastyczny zespół! Tej jakości szukaliśmy!!!

  Oto dlaczego POroud Mary grali u nas, a nie inny zespół:

  – grają na żywo, nie udają, nie uzywają podkładów! Niestety, wszystkie zespoły u których byliśmy, grają z podkładami – i to jeśli chodzi o muzykę i śpiew.

  – super prowadzą imprezę od samego początku nawiązują kontakt z gośćmi.

  – podczas spotakania, ustaliliśmy że zespół na początku zorientuje się w jakiej muzyce gustują goście i dopasują ją na weselu – 100% się to udało a goście byli zachwyceni!

  – zespoł cały czas robi oprawę muzyczną na żywo, nawet podczas tortu.

  – Proud Mary puszczają muzykę podczas przerw, ale czesto jest tak że zespół nie schodzi z parkietu i sam zaczyna improwizować jazz, funky i inne fajne style! Są pasjonatami grania i cały czas ich widać i słychać!

  – super niespodzianka ze strony zespołu: przy stołach zagrali z gitarami i saksofonem największe przeboje (moje uluboine), to było super!!

  – cały czas mieliśmy kontakt z zespołem i cały czas mogliśmy dodawać coś nowego.

  – zespoł konsultuje z nami wszystkie prośby gości – np. disco polo którego nie chcieliśmy

  – super że reagują na to co się dzieje przy stołach – kiedy goście zaczynają spiewać, od razu zjawiają się z instrumentami!!

  Dziękujemy!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
  3
 4. Witam,
  Proud Mary grali na moim weselu i z czystym sumieniem ich polecam. Świetnie zabawiali gości, a sala taneczna była cały czas pełna. Profesjonalizm w 100% to jest to co wyróżnia ten zespół od innych. Przekonajcie się sami!

  Pozdrawiam,
  Kamil

  Odpowiedz
  4
 5. Minęło już 5 lat, a my Was ciągle wspominamy! jesteście THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
  5
 6. Po wysłuchaniu kapel z Łodzi, mogę powiedzieć: Proud Mary – jesteście najlepsi!!! Brawo!!!

  Odpowiedz
  6
 7. Swietny zespól i super ludzie! Polecam ::)

  Odpowiedz
  7
 8. Korzystajac z okazji, chcialabym serdecznie podziękować zespolowi za przecudowna oprawę naszego wesela. Dziejujemy

  Odpowiedz
  8
 9. Super kapela! Gra na żywo i wszystko brzmi rewelacyjnie! Polecam!

  Odpowiedz
  9
 10. W sieci jest bardzo dużo opinii na wasz temat jeszcze nie slyszalam żeby ktoś pisal źle. Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie! Dzięki pm za codowne wesele !

  Odpowiedz
  10
 11. Witajcie! Zespół grał na naszym weselu w ubiegłym roku w Łowiczu. Było super! Kapela musiała dla nas zrobić parę kawałków, których nie mają w repertuarze, np. „Łowickie Chłopoki” i wyszło rewelacyjnie! Oczepiny sprawnie i szybko, bez zbędnego przeciągania – żaden gość się nie nudził. Zespół robi krótkie przerwy i dużo gra a to jest najważniejsze!

  Pozdrawiamy gorąco

  Odpowiedz
  11

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.